Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Ziņas

Dziļās apmācības uznāciens

Vai tevi interesē mākslīgais intelekts? Vai vēlies apgūt progresīvās tehnoloģijas mākslīgā intelekta jomā? Vai tev patīk darboties praktiski, nevis apgūt tikai teoriju? Ja esi atbildējis “Jā” kaut uz vienu jautājumu, tad piesakies semināram-praktiskajai darbnīcai DZIĻĀS APMĀCĪBAS UZNĀCIENS: CONVNET PIELIETOJUMI OBJEKTU UN NOTIKUMU ATPAZĪŠANĀ 2019.gada 8.martā 11:00-17:00.

22. februāris

Aicina pieteikt darbus 60. studentu zinātniski tehniskajai konferencei

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti iepazīstināt ar saviem zinātniskajiem darbiem 60. studentu zinātniski tehniskajā konferencē, līdz 29. martam piesakoties pie savas fakultātes sekcijas vadītāja. Konferences sekcijas fakultātēs norisināsies aprīļa beigās, bet labāko darbu autori maijā tiksies konferences plenārsēdē. 

25. marts

30. martā RTU notiks Atvērto durvju diena

Sestdien, 30. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā interesenti varēs iepazīties ar RTU bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, apmeklēt fakultātes, saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. 

21. marts