Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Ziņas

RTU – viena no pasaules 100 zaļākajām universitātēm

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ierindojusies starp 100 zaļākajām pasaules augstskolām, zaļās politikas un ilgtspējas reitingā «GreenMetric» ieņemot 93.-95. vietu – kopvērtējumā iegūts vienāds punktu skaits ar divām Spānijas augstskolām. Tas ir ievērojams kāpums salīdzinot ar 2018. gadu, kad RTU reitingā bija novērtēta kā 128. zaļākā pasaules universitāte, turklāt RTU nemainīgi ir vienīgā Latvijas augstskola, kas reitingā novērtēta tik augstu. «GreenMetric» reitingā pasaules augstskolas sarindotas pēc to apņemšanās mazināt kaitīgo ietekmi uz vidi.

5. decembris

Sākusies pieteikšanās semināram «SOLIS 2020»

Jau no 25. novembra visiem bakalaura vecāko studiju gadu studentiem, kā arī maģistra grāda studējošajiem, ir iespēja pieteikties trīs dienu līderprasmju attīstības un pašizaugsmes semināram «Solis 2020»!

3. decembris

Seminārā izzinās ES programmas «Apvārsnis 2020» IKT projektu konkursus un iespējas tajos piedalīties

Uzņēmumu pārstāvji, pētnieki un visi citi interesenti aicināti piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pētniecības platformas seminārā, kas notiks 12. decembrī no plkst. 17 līdz 19 Kronvalda bulvārī 1, RTU Vēstures muzeja ekspozīcijas zālē.

3. decembris
_