Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 8. oktobra līdz pat rudens semestra beigām 2021. gada 31. janvārī, visas lekcijas notiek attālināti. Inženierzinātņu studentiem tik nepieciešamie laboratorijas darbi ir atļauti klātienē, bet – tikai nelielās grupās un obligāti lietojot sejas aizsargmaskas. Tās visiem studējošajiem, mācībspēkiem un darbiniekiem obligāti ir jālieto, arī pārvietojoties RTU telpās.

27. oktobris

RTU aicina maģistrantūras studentus piedalīties jaunā starptautiskā pilotprojektā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienu «Climate-KIC» piedāvā RTU maģistrantūras studentiem iespēju piedalīties starptautiskā pilotprojektā «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme» un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj radīt reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

24. novembris

RTU profesoram Agrim Ņikitenko pasniedz Latvijas Republikas Zemessardzes goda rakstu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) dekānam profesoram Agrim Ņikitenko pasniegts Latvijas Republikas Zemessardzes goda rakstu par ieguldījumu jaunā Nacionālo bruņoto spēku kājinieku formastērpa maskējošā zīmējuma izveidē.

20. novembris
_