RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Seminārs dabaszinātņu skolotājiem «Latvijas bioresursu potenciāls» atcelts

16. februāris, 2022
Foto: pixaby.com

Mērķauditorija: Latvijas pašvaldību dabaszinātņu skolotāji, kuri meklē iespējas neparastā veidā paskatīties uz dabas resursiem un to izmantošanas iespējām, un darbā ar skolēniem vēlas izmantot jaunas metodes.

Seminārs: Seminārs veidots tā, lai palīdzētu katram skolotājam savas plašās zināšanas dabaszinātnē veiksmīgi izmantot kompetences izglītībā.

Lektori sniegs gan vispārēju ieskatu par dabas resursu izmantošanas iespējām, gan dažādus piemērus un nianses, kas palīdzēs skolēnus ieinteresēt un aktīvi līdzdarboties zināšanu ieguves procesā. Semināra dalībniekiem būs iespēja iesaistīties kreatīvā koprades pasākumā, iepazīstoties ar atraktīvu apmācību metodi, kas pazīstama kā hakatons.

Visi dalībnieki pēc semināra noklausīšanās un dalības kreatīvās koprades pasākumā saņems sertifikātu par semināra apmeklējumu. Dalībniekiem būs pieejami arī lektoru sagatavotie izdales materiāli, prezentācijas un iespējas izmantot lomu spēli vienkāršotā veidā skolās, lai rosinātu skolēnus domāt par bioresursu izmantošanas potenciālu.

Apmācību semināra ilgums: 2022. gada 16. marts, plkst. 10.00–16.00.
Maksa par semināru 40.00 eiro
Reģistrēšanās forma.

Apmācību semināra vieta: tiešsaistes platformā Zoom, links tiks nosūtīts pēc reģistrēšanās.

10.00–10.45 «Dabā sastopamu resursu izmantošanas iespējas» Ilze Vamža

10.45–11.30 «Jauno iespēju laiks laukos: no zāles stiebra līdz mēbelei» Vivita Priedniece

11.30–11.45 Kafijas pauze

11.45–12.30 «Neparasts skats uz mežu: no skujām līdz termoiepakojumam» Antra Kalnbaļķīte

12.30–13.15 «Vai zivsaimniecībām ir nākotne? No zivju atlikumiem līdz proteīnam» Krišs Spalviņš

13.15–14.00 Pusdienu pārtraukums

14.00–16.00 Kā rosināt skolniekus lasīt, domāt, diskutēt un radīt? Kreatīvās koprades piemērs «Nākotnes skats uz ābeļdārzu» Prof. Jeļena Pubule kopā ar pārējiem lektoriem.

16. februāris, 2022 plkst. 13:26