RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU BJU trīs nodarbību cikls 7.–12. klasei

20. janvāris

RTU Bērnu un jauniešu universitāte piedāvā 3 lekciju ciklu skolēniem no 7.–12. klasei. Šī ir iespēja uzzināt nākotnes iespējas jau šodien un atrast sev vairāk interesējošo nozari.

Norises vietaRTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, 116. auditorijā.

Norises laiks: no 11.0012.00

8. februārī «Bezpilotu gaisa kuģu tehnoloģijas»

14. martā «Kā uzbūvēt savu māju kokā?»

18. aprīlī «Elektronikas revolūcija»

Maksa: par trim lekcijām 10 eiro.

Piesakies: aizpildot anketu.

8. februāris «Bezpilota gaisa kuģu tehnoloģijas»
Lekciju vada Dmitrijs Blažuks, SIA «UAV FACTORY» bezpilotu gaisa kuģu tehniķis, RTU absolvents

Bezpilota gaisa kuģu attīstība kā tirgū, tā arī zinātnē tuvākajos gados vairākkārtīgi palielināsies. Lekcijā Dmitrijs Blažuks stāstīs par dažādu veidu bezpilota gaisa kuģiem, to konstrukcijām, uzbūvi, programmēšanu un pielietojuma iespējām.

14. marts «Kā uzbūvēt savu māju kokā?»
Lekciju vada Matijs Babris, arhitekts, «TreeHouse place» dibinātājs, RTU doktorants

Viņš dalīsies pieredzē par māju kokos būvniecību, izmantojot dabai draudzīgas sējumu metodes, stāstīs, kā būvēt un projektēt multifunkcionālas dabas atpūtas platformas kokos, ko var izmantot dabas tūrismam un koncertiem.

18. aprīlis «Elektronikas revolūcija»
Lekciju vada Roberts Gotlaufs, «HANSA MATRIX» elektronikas inženieris, RTU absolvents

Mūsdienās elektronika tiek izmantota ikvienā dzīves sfērā – automašīnas, datori, telefoni, medicīnas iekārtas, pat tosteri un ledusskapji sevī ietver arvien vairāk elektronikas, kas tos padara ātrākus, gudrākus un videi draudzīgākus. Lai gan šķiet, ka viss tiek ražots vienīgi Ķīnā, arī tepat, Latvijā, elektronikas industrija strauji attīstās. Jūs paši variet uzbūvēt ierīci, ar ko iekarot pasauli.

Saistītie tagi:

Par mums