RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

2. septembris, 2022

Sirsnīgi sveicieni Jaunajā mācību gadā!

RTU Bērnu un jauniešu universitāte aicina uz mācību gada atklāšanu un iedvesmas lekcijām, kas notiks 15. septembrī plkst. 16.00 RTU Ķīpsalas studentu pilsētiņā, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 107. auditorijā, Zunda krastmalā 10.

Skolēni, kuri nevarēs ierasties klātienē, pasākumu varēs skatīties tiešsaistē You Tube (pieslēgšanās saite tiks nosūtīta).

Pasākuma norise

16.00–16.05 – RTU Bērnu un jauniešu universitātes jauno mācību gadu atklāj RTU Studiju prorektors Uldis Sukovskis

16.05 -16.10 – RTU Attīstības fonda izpilddirektore Anita Straujuma stāsta par RTU Zinātkāres centra «Futurimo Rīga» izveidi.

16.10–16.35 – «Biomateriāli – cilvēka ķermeņa rezerves daļas», RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra asociētā profesore Dr. sc. ing. Kristīne Šalma-Ancāne

16.35–17.30 – «Elementāri par daļiņu fiziku – Visuma noslēpumus risinot», RTU Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centra direktors, daļiņu fiziķis Kārlis Dreimanis.

2. septembris, 2022 plkst. 13:13