RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU Bērnu un jauniešu universitāte aicina atsaukties studentus pedagoģiskajam darbam ar bērniem

4. septembris, 2020
Foto: Shutterstock

Studenti, kurus interesē darbs ar dažāda vecuma bērniem, lai viņus iepazīstinātu ar aizraujošo inženierzinātņu pasauli, aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) nodarbību vadīšanai.

RTU BJU īsteno izglītības programmas dažāda vecuma bērniem, lai raisītu viņos interesi par tām studiju un zinātnes jomām, kuras pārstāvētas visās RTU deviņās fakultātēs. Tāpēc RTU BJU aicināti pievienoties aktīvi, radoši un darboties griboši studenti no visām RTU fakultātēm, kuri būtu gatavi iesaistīties nodarbību vadīšanā gan Rīgā, gan ārpus tās, kā arī rādīt praktiskos darbus, eksperimentus video formātā.

Lai sagatavotos darbam ar skolēniem, studentiem notiks nodarbības, kurās varēs apgūt zināšanas darbam ar skolēniem. Pirmā nodarbība notiks 29. septembrī plkst. 18.00 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē (ETHZF), Kronvalda bulvārī 1, Rīgā. Nodarbību vadīs ETHZF studiju prodekāne asociētā profesore Airisa Šteinberga.

Pieteikšanās anketa

Saistītie tagi: