RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

7.–12. klašu skolēni var pieteikties tiešsaistes pavasara lekcijām

10. janvāris
.
.

2021./22. mācību gada pavasara semestra trīs BJU lekciju cikls notiks attālināti ZOOM, sestdienās plkst. 11.00–12.00 skolēniem no 7. līdz 12.klasei.

12. februāris
Tēma «Bezpilota lidaparātu un to sistēmu izstrāde un ražošana Latvijā»

R&D, konstruēšanas un ražošanas iespējas. Augsto tehnoloģiju pielietošana praksē. Divējāda pielietojuma produkts ar klientu bāzi visā Pasaulē. Armijās, robežsardzes, loģistikas, akadēmisko institūciju pielietojumam. UAV Factory kompānijas prezentācija. 

Lekciju lasīs: Oļegs Jakovļevs, RTU Asistents, Pētnieks, Dr. sc. ing, 19 zinātniskie raksti «RTU 2019. gada jaunais zinātnieks» nominants, UAV Factory ražošanas direktors

12. marts
Tēma «Kā uzlabot matemātiskās prasmes»

Iezubrīt matemātiku no galvas vai iemācīties matemātiski domāt, analizēt un trenēt atmiņu?! Ieteikumi un knifi, kas palīdzēs Tev uzlabot matemātiskās prasmes un saprašanu, risinot problēmas.

Lekciju lasīs: Tabita Treilande RTU Inženiermatemātikas katedras docente, pasniedz augstāko matemātiku bakalauriem Latvijas un ārvalstu studentiem

9. aprīlis
Tēma «Kas ir kriptovalūtas, kāpēc un kā tas tika rādītās. Kādā ir kriptovalūtu nākotne. Vai es varu pats radīt kriptovalūtu?»

Lekciju lasīs: Justīna Hudenko Dr. oec., Doktora grāds ekonomikā un zinātniskā eksperta sertifikāts. Docente RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta, kā arī ir vairāk nekā 200 zinātnisko publikāciju autore finansēs un transporta jomā.

Maksa par trīs lekcijām 10.00 eiro. Pirkt biļeti.
Nopērkot biļeti uz visām 3 lekcijām, reģistrējiet biļeti, lai saņemtu lekcijas linku.

Skatīt pagājušā gada lekciju tēmas rtu.lv/lv/bju/lekcijas.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

10. janvāris plkst. 11:03

Līdzīgi raksti

Jaunumi