RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Ogres 1. vidusskolā notiks RTU Bērnu un jauniešu universitātes nodarbību cikla atklāšana

14. augusts, 2019
.
.

Piektdien, 23. augustā, plkst. 15.00 Ogres 1. vidusskolā, Zinību ielā 3 notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) nodarbību cikla atklāšanas pasākums. Tajā klātesošos uzrunās RTU vadības pārstāvji, Ogres novada pašvaldības priekšsēdētājs Egils Helmanis, Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs. 

Klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar BJU pedagogiem, gūt ieskatu nodarbību tematikā, kā arī doties ekskursijā uz BJU mācību telpām. 

No plkst. 15.20 līdz plkst. 18.00 interesenti varēs darboties trijās darbnīcās – «Virtuālās realitātes brilles», «Zootrops» un «Taumatrops». Katrā darbnīcā, kuras vadīs RTU pedagogi, vienlaikus varēs piedalīties 10 dalībnieki. 

Plkst. 16.00 sāksies interaktīvā viktorīna «Inženiera kods». Viktorīna notiks arī plkst. 16.30 un 17.30. Trīs labākie dalībnieki saņems balvas. 

RTU BJU nodarbību cikls ir interešu izglītības programma «Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2. līdz 9. klasei». Nodarbības notiks Ogres 1. vidusskolā, tās vadīs RTU mācībspēki un par nodarbību apmeklēšanu bērniem nebūs jāmaksā. 

RTU BJU nodarbību cikla atklāšana ir viens no Ogres pilsētas svētku pasākumiem.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

14. augusts, 2019 plkst. 12:12

Līdzīgi raksti

Jaunumi