RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Nodarbība «Radošā komunikācija» 12. septembrī (28. marta nodarbība)

3. marts, 2020
.
.

RTU Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) pasākumu «Radošā komunikācija» notiks sestdien, 12. septembrī, Rīgā, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Kalnciema ielā 6, Rīgā.

Pieteikšanās veicot maksu uz RTU kontu vai reģistrēties šeit.

Pasākuma laiks plkst. 10.00–12.00 

10.00–11.00  1. grupai nodarbība skolēniem no 4.–6. klasei

11.00–12.00  2. grupai nodarbība skolēniem no 4.–6. klasei

10.00–11.00  2. grupai nodarbība skolēniem no 7.–9. klasei

11.00–12.00  2. grupai nodarbība skolēniem no 7.–9. klasei

Pasākuma norise.

Praktiskās nodarbības:
1. Mārketings un reklāma. Vizuālais tēls. (Kā un kāpēc tas top?)
Bērni tiks iepazīstināti ar mārketinga un reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā tiek veidots vizuālais tēls. Nodarbības laikā pastāstīs kāpēc mēs dažkārt nopērkam liekas, kuras īstenībā mums nav nepieciešamas. Noskaidrosim kādus trikus izmanto reklāmā un kā tie ietekmē mūsu lēmumu pieņemšanu. Radošā darbnīca: izvērtē un radi.

2. Mūsu drošība! Kā pasargāt sevi un apkārtējos? Jauno inženieru iepazīstināšana ar riskiem, kuri apdraud mūs un apkārtējos. Nodarbības laikā izceļot aktuālo bioloģisko risku ietekmi un cilvēku un fizikālo faktoru ietekmi uz veselību jaunajiem inženieriem ar vizuāliem un taustāmiem paņēmieniem parādīsim, kā mazgāt rokas, kā izvairīties no bioloģisko risku ietekmes, kā arī pārbaudīsim, cik daudz bērni spēja atpazīt dažādus citus riskus, kuri var radīt traumas un saslimšanas un kā tos mazināt ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem.

Plašāka informācija – Facebook.

RTU BJU nodrošina izglītojošu nodarbību ciklu, lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par zinātni un tehnoloģijām, kā arī atklātu viņiem nākotnes studiju un karjeras iespējas inženierzinātņu jomās.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

3. marts, 2020 plkst. 15:47

Līdzīgi raksti

Jaunumi