RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Nodarbība 2.–4. klases skolēniem «Kā mācētmācīties mājās» 27. februārī

16. februāris, 2021

Sestdien, 27. februārī plkst. 10.00–12.00 notiks RTU Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) pasākums «Kā mācētmācīties mājās».

Biļeti uz tiešsaistes nodarbību iespējams nopirkt bezrindas.lv, cena – 10 eiro.

Plkst. 10.00–11.00 praktiskās nodarbības 2. –4. klases skolēniem kopā ar vecākiem

Nodarbībās tiks pārskatītas svarīgākās prasmes, mācoties no mājām. Tiks pilnveidota prasme kopēt tekstu, atrast informāciju internetā, izmantot dažādus resursus, piemēram, Google kalkulatoru funkcijas un valodas tulkošanas funkcijas. Nozīmīgi ir iemācīties pārzināt ne tikai prasmi atrast informāciju, piemēram, Google un Youtube, bet arī prasmi izmantot taustiņu kombinācijas. Tiks izsniegti uzskates materiāli un vingrinājumi.

Plkst. 11.00–12.00  apgūsim praktiski prasmes:

• tastatūras saīsnes;
  • kopēšana ielīmēšana;
  • informācijas meklēšana Google meklētājā;
  • informācijas meklēšana YouTube;
  • teksta automātiska tulkošana;
  • interneta vietnes, kuras izmantot, lai mācītos valodas, matemātiku un citus mācības priekšmetus.

Nodarbību vadīs RTU Humanitārā institūta zinātniskais asistents Roberts Nils Šteinbergs.

1. Biļeti uz tiešsaistes nodarbību iespējams nopirkt bezrindas.lv

2. Lai saņemtu tiešsaistes saiti uz lekciju, nopirkto biļete jāreģistrē šeit.

3. Apstiprinot biļetes kodu, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts tiešsaistes saitie uz nodarbību.

16. februāris, 2021 plkst. 8:35