RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Ikmēneša nodarbības

Iespējams apgūt to pašu saturu, ko iknedēļas nodarbībās, tikai koncentrētākā formā un dinamiskākā veidā vienu reizi mēnesī, sestdienās.

Nodarbības notiek RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā un ārpus tās, katru mēnesi citā fakultātē. Pasākuma ilgums – divas stundas. Divu stundu laikā dalībnieki viesosies vairākās «laboratorijās», kur veiks praktiskos uzdevumus, konstruējot, modelējot, eksperimentējot, pētot vai kā citādi interaktīvā veidā apgūstot mēneša tēmu no dažādu jomu skatupunktiem. Vienā «laboratorijā» vienlaicīgi darbosies līdz 15 skolēniem. Vienā nodarbībā koncentrēti un dinamiski apgūs visu BJU mēneša tēmu.

  • 2.–3. klase 15 skolēni;
  • 4.–6. klase plkst. 15 skolēni;

Nodarbību maksa – 20 euro. Pieteikšanās uz konkrētā mēneša pasākumu tiks atklāta katra mēneša pirmajā datumā.

Uz ikmēneša nodarbībām jāņem līdzi biļete, ko var iegādāties sadaļā pieteikties.

 

Nākamā ikmēneša nodarbība tika plānota 28. martā Rīgā par tēmu «Radošā komunikācija», pārcelts uz 12. septembri

Nodarbība notiks Rīgā, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Kalnciema ielā 6 (par telpām būs norādes fakultātē).

Pasākuma norise

Nodarbībā iekļautas divas darbnīcas (mārketings un reklāma un darba drošība) un muitas muzeja apmeklējums.

1. Praktiskās nodarbības:

  • Mārketings un reklāma. Vizuālais tēls. Iepazīsimies ar mārketinga un reklāmas veidošanas pamatprincipiem, veidosim savu vizuālo tēlu, pastāstīsim kāpēc mēs dažkārt nopērkam liekas, kuras īstenībā mums nav nepieciešamas.
  • Darba drošība - Mūsu drošība! Iepazīsimies ar riskiem, kuri apdraud mūs un apkārtējos, aktuālo bioloģisko risku ietekmi uz cilvēku veselību.  Parādīsim, kā mazgāt rokas, kā izvairīties no bioloģisko risku ietekmes, kā arī pārbaudīsim,  atpazīsim dažādus  riskus, kuri var radīt traumas un saslimšanas un kā tos mazināt ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Izspēlēsim spēli, pasaules glābšana no bioloģiskā vīrusa uzliesmojuma! 

2. Ekskursija pa RTU Muitas muzeju.

 

Lai nepalaistu garām pieteikšanos un vienmēr saņemtu aktuālo informāciju, reģistrējiet savu e-pastu jaunumu saņemšanai vai sekojiet mums Facebook.

Sīkāka informācija:
Zanda Krancmane,
RTU Bērnu un jauniešu universitātes vadītāja
+371 67089023 
+371 28768514