RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Ziemassvētku kamanas

Ziemassvētku kamanas

Vai vēlies sajust Ziemassvētku noskaņu un arī paveikt inženiera cienīgu svētku darbiņu? Vēlies arī atklāt Ziemassvētku vecīša noslēpumu? Atbildes uz šiem jautājumiem atrodamas RTU inženieru rūķu izstrādātajā BJU svētku zinātnes kastītē «Ziemassvētku kamanas». Ar šīs svētku kastītes palīdzu skolēns pats izveidos Ziemassvētku vecīša kamanu modeli, uzzinās par zaļo transportu un elektropiedziņu, un iemācīsies izveidot un saslēgt motoru, lai izveidotās kamanas brauc uz priekšu. Bet pats galvenais – aizraujošā un vēl nebijušā veidā radīs sev un citiem Ziemassvētku sajūtu!

Zinātnes kastītē ir iekļauts viss nepieciešamais, lai veiksmīgi izpildītu uzdevumus, tajā skaitā arī detalizēta instrukcija ar skaidrojumiem un attēliem. Instrukcijā papildus ir iekļauta arī pieeja tiešsaistes nodarbības video ierakstam, kas būs lielisks palīgs, lai darbotos kopā.

Uzdevumi un eksperimenti atbilst drošības prasībām, tāpēc darbojies atbildīgi, izvēlies savam vecumam atbilstošu uzdevumu un rīkojies tikai saskaņā ar instrukcijā norādīto.

Vecuma grupa: 6–9 gadi
Cena: 24,00 EUR

Pasūti savu zinātnes kastīti, rakstot . Maksājuma rekvizīti būs norādīti atbildes apstiprinājuma e-pastā.

Lai ikgadējā deklarācijā maksājumu par zinātnes kastīti varētu iesniegt kā attaisnotos izdevumus, maksājuma mērķī obligāti jānorāda: bērna vārds un uzvārds, personas kods, BJU interešu izglītība, licences Nr. DIJL-23-135-ail.