RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Slaimo ar vielām

Slaimo ar vielām

Ikdienā ikviens saskaras ar dažādiem objektiem un vielām – šķidrām, gāzveida, cietām, lipīgām, mīkstām, gaisīgām, krāsainām, smaržīgām un citām. Bet, ja tās sanāk savienot, reizēm notiek brīnumi… Tādēļ svarīgi un traki interesanti ir pārzināt vielas – no kā tās sastāv, kā radušās un, attiecīgi, mācēt pašam tās savienot tā, lai rodas zili, zaļi un citi pārsteidzoši brīnumi.

Dažas no šīm vielām ir iespundētas zinātnes kastītē «Slaimo ar vielām». Un tieši no šīm vielām varēsi pagatavot dažāda veida slaimus. Ar šīs zinātnes kastītes palīdzību varēsi eksperiment un ķēpāties ne pa jokam

Zinātnes kastītē ir iekļauts viss nepieciešamais, lai veiksmīgi izpildītu uzdevumus, kā arī detalizēta instrukcija ar skaidrojumiem un attēliem. Papildus būs iespējams saņemt instrukciju video formātā, un tas palīdzēs darboties kopā ar citu skolēnu, jo reizēm kopā ir foršāk.

Uzdevumi un eksperimenti atbilst drošības prasībām, tāpēc darbojies atbildīgi, izvēlies savam vecumam atbilstošu uzdevumu un rīkojies tikai saskaņā ar instrukcijā norādīto.

Vecuma grupa: 6–9 gadi
Cena: 25,00 EUR

Pasūti savu zinātnes kastīti, rakstot . Maksājuma rekvizīti būs norādīti atbildes apstiprinājuma e-pastā.

Lai ikgadējā deklarācijā maksājumu par zinātnes kastīti varētu iesniegt kā attaisnotos izdevumus, maksājuma mērķī obligāti jānorāda bērna vārds uzvārds, personas kods, BJU interešu izglītība, licences Nr. DIJL-23-135-ail.