RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Nodarbība «Mode aizrauj un iedvesmo» 26. oktobrī Rīgā

1. oktobris, 2019
Foto: shutterstock.com

Katru brīdi mēs esam kontaktā un mijiedarbībā ar modi. 26. oktobrī RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, notiks BJU nodarbība «Apģērbu dizaina tehnoloģijas».

Vai esat domājuši, kādēļ jums mugurā ir tieši šis apģērbs? Kā tas top un kā nonāk veikalu plauktos? Kā jūs izvēlaties lietas? Kur, kad un kā kļuva populārs mūsdienās iecienītie džinsi un T-krekls? Lieliska lekcija, kurā uzzināsiet atbildes uz daudziem ar modi saistītiem jautājumiem!

Aplūkosim 2020. gada pasaules vadošo dizaineru pavasara/vasaras kolekcijas. Runāsim par to, kur rodas tendences un kas ietekmē modi.

Praktiskajā daļā katram dalībniekam būs iespēja justies un izpausties kā īstam modes dizainerim, radot savu sapņu tērpu pašam un drapējot to uz manekena. Būs arī iespēja īpašā tehnikā izstrādāt tērpa skici.

Programmā paredzēts:
1. lekcija – Lekcija par modi, ieskats modes dizainera profesijā, ekskursija pa RTU Dizaina tehnoloģiju institūtu, ieskats koka un interjera dizainā.
2. darbnīca – Skicēšana.
3. darbnīca – Drapēšana uz manekeniem.

Paredzētie laiki:
2.–3. klase 10.00–12.00