Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

RTU studenti arī pavasara semestrī var pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām

23. janvāris, 2020
.
.
Foto – pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam pavasara semestrī tiks piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat rudenim un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus). Rudens semestrī studentiem tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, taču akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti to nesaņems. Tāpat saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta arī ārzemju un RTU filiāļu studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem iespēju sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem. RTU Sporta centrs studentiem piedāvā ārstniecisko vingrošanu, atlētisko vingrošanu, badmintonu, basketbolu, boksu, bridžu, džudo, florbolu, funkcionālo treniņu, futbolu, galda tenisu, dažādus intervāla treniņus, kendo, Lady Fit Box un Kickbox, pašaizsardzību, peldēšanu, izmantojot trenera konsultācijas, kā arī koriģējošo peldēšanu, peldbaseinu un saunu, spēka un izturības treniņu ūdenī, SUP fitnesu, šahu, telpu futbolu, trenažieru zāles, volejbolu, ūdens aerobiku, zumbu.

RTU Sporta centrs informē, ka, sākot ar 2020. gada 1. februāri, pamatojoties uz sporta zāļu, treneru un nodarbību izmaksām, tiek veiktas maksas izmaiņas par sporta nodarbībām, kā arī par nodarbībām ir iespējams norēķināties tikai ar virtuālajiem eiro no studenta virtuālā sporta nodarbību apmaksas konta. Kad virtuālais finansējums beidzies, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.    

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei – vai .

Papildu informācija — arī RTU Sporta centra Facebook lapā.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

23. janvāris, 2020 plkst. 14:52

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_