Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

RTU un biedrība «Tavi draugi» aicina uz labdarības koncertu Ukrainas atbalstam «Caur gaismu Ukrainā»

Lai iegādātos kara plosītās Ukrainas skolām un bērnudārziem tik ļoti nepieciešamos ģeneratorus, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar biedrību «Tavi draugi» rīko labdarības koncertu «Caur gaismu Ukrainā», kurā piedalīsies RTU kultūras kolektīvi un sabiedrībā pazīstami mākslinieki. Koncerts notiks piektdien, 17. februārī, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē, un visi biļešu ieņēmumi tiks izmantoti, lai iegādātos ģeneratorus, kurus Ukrainā nogādās biedrības «Tavi draugi» brīvprātīgie.

23. janvāris

No 30. janvāra RTU atsāk studijas un darbu klātienē

Pateicoties RTU līdz šim īstenotajiem energotaupības pasākumiem, kas kopš septembra ļāvuši samazināt siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt līdzekļus, kā arī valdības sniegtajam finansiālajam atbalstam un ieviestajām izmaiņām energopakalpojumu nodrošināšanā, no 30. janvāra Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) atsākas studijas un darbs klātienē. 

20. janvāris

RTU padomes priekšsēdētājs Andris Vanags LTV nosauc RTU jaunās vadības svarīgākos uzdevumus

Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) un tās jaunajai vadībai būs daudz izaicinājumu, no kuriem svarīgākie – attīstīt vēl ciešāku sadarbību ar industriju, starptautiskajos reitingos iekļūt starp pasaules 500 labākajām universitātēm un ciešāk sadarboties ar skolām, lai palīdzētu jauniešiem apgūt eksaktās un dabaszinātnes. Par šiem RTU padomes izvirzītajiem mērķiem 13. janvāra Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta Panorāma» stāstīja RTU padomes priekšsēdētājs Andris Vanags. 

13. janvāris