Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

Topošie studenti var pieteikties studijām RTU

Sākot no 5. jūlija, topošie studenti var elektroniski pieteikties bakalaura, koledžas un maģistra līmeņa studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU). Šogad uzņemšanas procesu pilnībā var nokārtot attālināti, tomēr, ja reflektantiem nepieciešams ierasties klātienē, to būs iespējams izdarīt, sākot no 12. jūlija. Pieteikšanās studijām notiek līdz 18. jūlijam. 

5. jūlijs

Sekmīgi aizvadīts bezmaksas BIM apmācību kursu pavasara semestris un atvērta pieteikšanās rudens kursu grupām

Vairāk nekā 500 dažādu būvniecības jomu speciālistiem iegūstot padziļinātu izpratni par digitalizācijas nepieciešamību un būves informācijas modelēšanas (BIM) potenciālu efektivitātes un produktivitātes celšanā būvju projektēšanā, būvniecībā un ekspluatācijā, sekmīgi noslēdzies Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības digitalizācijas centra (RTU BDC) organizēto BIM apmācību pavasara semestris.

5. jūlijs

Absolventu cepuru salūts Lielajā izlaidumā un vērienīgs koncerts noslēdz RTU 160. jubilejas svinības

«Esmu lepna, ka Latvijā ir tik spēcīga inženierzinātņu un dabaszinātņu universitāte,» – ar šādiem vārdiem izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece 1. jūlijā sveica Rīgas Tehnisko universitāti 160. dzimšanas dienā. Jubilejas svinību diena bija piepildīta notikumiem, emocijām un laba vēlējumiem gan rektora pieņemšanā RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, gan Lielajā izlaidumā un inženierzinātņu festivālā, kas RTU jubilejas svinības noslēdza Mežaparka Lielajā estrādē. 

2. jūlijs