Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

RTU Izdevniecībā nāk klajā Scopus indeksēts zinātniskais žurnāls par transportbūvēm

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Izdevniecības paspārnē klajā nācis starptautisks zinātnisks žurnāls «The Baltic Journal of Road and Bridge Engineering», kurš indeksēts prestižajā Scopus (Elsevier Bibliographic Database) datu bāzē. Žurnāls veltīts ceļu un tiltu būvniecībai, ekspluatācijai, kvalitātes vadībai, vides jautājumiem, drošībai un citiem ar šo jomu saistītiem tematiem.

18. oktobris

RTU pētnieks stāsta par konstrukciju noturības pētījumiem un inženiertehnisko domāšanu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta vadošais pētnieks Kaspars Kalniņš sarunā ar Latvijas Radio 6 Latvijas Universitātes radio NABA raidījuma «Zinātnes vārdā» vadītāju Ivaru Austeru stāsta par savām pētniecības interesēm, kā arī par inženiertehniskās domāšanas pamatprincipiem un to, kas ir svarīgs inženierzinātņu studijās. 

15. oktobris

RTU jubilejā apbalvo izcilākos zinātniekus un mācībspēkus

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), svinot savu 156. dzimšanas dienu, tradicionāli apbalvojusi izcilākos zinātniekus gan par ieguldījumu zinātnē, gan par radīto tehnoloģiju un produktu komercializāciju. Par atbalstu RTU tika sumināts Goda absolvents, toties RTU vēsturē pirmoreiz šogad tika apbalvoti gada izcilākie mācībspēki. 

12. oktobris