RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU Lielais izlaidums

RTU Lielais izlaidums

2019. gada 20. jūnijā jau trešo reizi notika RTU Lielais izlaidums, kas šogad vien­kopus pulcināja gandrīz 1300 bakalaura, maģistra un šogad arī doktora studiju līmeņa absolventus, kā arī RTU atbalstītājus, mācībspēkus un absolventu viesus —kopumā vairāk nekā 8000 cilvēkus. RTU ir pirmā un pagaidām vienīgā Latvijas augstskola, kas organizē vienu izlaidumu vienlaicīgi visiem konkrētā gada absolventiem. Pasākumā klātesošos uzrunāja valsts un izglītības jomas augstākās amat-personas un RTU rektors Leonīds Ribickis.

Absolventus un viesus ar muzikāliem priekšnesumiem sumināja RTU kori «Gaude­amus», «Vivere» un «Delta», RTU tautas deju ansamblis «Vektors», kā arī Latvijas folkroka grupa «Iļģi» sadarbībā ar Dj Monsta. Pēc diplomu pasniegšanas muzikālo priekšnesumu izpildīja izlaiduma Lieldrauga «Inbox.lv» pārsteiguma mākslinieks —Dons. Jau par tradīciju kļuvusī pasākuma kulminācija bija grandiozais «cepuru salūts».

Projekta atbalstītāji:

SIA «Industry Service Partner», SIA «Latvijas Mobilais telefons», SIA «HansaMatrix Innovation», SIA «Inbox.lv», AS «Latvenergo», SIA «Tet», AS «Sadales tīkls», SIA «Moduls Engineering», SIA «SKONTO Concrete Cladding», AS «Augstsprieguma tīkls».

Uzņēmumiem