Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes elektronikas nedēļa un olimpiāde

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu pašpārvalde arī 2019. gadā rīkoja elektronikas olimpiādi, aicinot lielākos elektronikas entuziastus parādīt savas spējas. No 4. līdz 9. novembrim notika vieslekcijas, pasākumi, olimpiāde un darbnīcas, lai vairotu zināšanas par elektronisko ierīču uzbūvi un izstrādi. Vieslekcijas vadīja tādi nozarē pazīstami uzņēmumi kā «Gamechanger Audio», «Schneider Electric» un Elektronikas un datorzinātņu institūts un tās bija atvērtas visiem interesentiem. 2019. gada 8. novembrī norisinājās Elektronikas olimpiāde, kurā skolēni un studenti pārbaudīja savas zināšanas gan teorētiskajā, gan prak­tiskajā uzdevumā. 9. novembrī Elektronikas nedēļu noslēdza «Elektronikas diena 2019», kad notika konkurss «Jaunais Elektroniķis 2019», elektronikas pulciņa darbu izstāde, interaktīvās darbnīcas, mini izrāde un seminārs skolotājiem.

Atbalstītājs: SIA ''Mikrotīkls''

Uzņēmumiem