RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Ideju Fonds - interneta vietne, kur tiekas studentu projekti un to investori

Projekta „RTU Attīstības fonds – moderns un inovatīvu e-pakalpojumu sniedzējs” ietvaros tika izveidota vienota un ērti lietojama e-vides platforma „Ideju Fonds”  projektu autoriem un iespējamajiem atbalstītājiem informācijas apmaiņai un atbalstāmo projektu izvēlei. Mājaslapa ir vieta, kur satiekas ideju autori un to atbalstītāji, lai kopīgiem spēkiem tiktu realizēti projekti dažādām mērķauditorijām – tie var būt gan sporta, gan izglītības, zinātnes, kultūras vai citas jomas projekti.

RTU Attīstības fonds aicina radošus un mērķtiecīgus inovatīvu ideju autorus un potenciālos projekta organizētājus iesniegt  projektus Ideju Fondā, tādā veidā iegūstot papildu finansējumu un atbalstu idejas īstenošanā.

Savukārt potenciālajiem sadarbības partneriem e-vide ir lielisks veids, lai vienotā datu bāzē aplūkotu visus Ideju Fonda projektus, atrastu sev vai pārstāvētās organizācijas jomai atbilstošākos un sniegt atbalstu tiem, ziedojot idejas realizēšanai nepieciešamos finanšu līdzekļus. Tādā veidā mēs visi kopīgiem spēkiem palīdzēsim augt un attīstīties uzņēmējdarbībai un atbalstīsim uzņēmīgus projektu autorus sansiegt savus mērķus.

92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

Uzņēmumiem