Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes elektronikas nedēļa un olimpiāde

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu pašpārvalde rīkoja elektronikas olimpiādi, aicinot lielākos elektronikas entuziastus parādīt savas spējas. Olimpiādes laikā notika vieslekcijas, pasākumi, olimpiāde un darbnīcas, lai vairotu zināšanas par elektronisko ierīču uzbūvi un izstrādi. Vieslekcijas vadīja tādi nozarē pazīstami uzņēmumi kā «Gamechanger Audio», «Schneider Electric».  un Pasākuma noslegumā norisinājās Elektronikas olimpiāde, kurā skolēni un studenti pārbaudīja savas zināšanas teorētiskajā un praktiskajā uzdevumā. 2020. gadā pirmo reizi elektronikas olimpiādē tika rīkots hakatona veida praktiskais darbs, kura sagatavošana notika sadarbībā ar uzņēmumu "Gamechanger audio". Šajā darbā, strādājot grupās, dalībnieki veidoja ar elektroniku savus mūzikas instrumentus, izmantojot piedāvātas komponentes, instrumentus un aprīkojumu.