RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

ITERA Latvija, SIA STUDIJU STIPENDIJA RTU ARHITEKTŪRAS FAKULTĀTES STUDENTIEM

Skaits: 4 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 150 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 28. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ITERA Latvija, SIA

SIA „ITERA Latvija” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību SIA „ITERA Latvija” stipendiju piešķiršanai RTU studentiem ar mērķi veicināt Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Stipendiju konkursā aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes studiju programmas „Arhitektūra” bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, profesionālās programmas studenti un maģistra līmeņa studenti. Pretendentu vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nedrīkst būt zemāka par 8 ballēm.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 150 EUR laika periodā no 2021. gada septembra līdz 2022. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Pretendentiem jāiesniedz:

  1. studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju periodu;
  2. informācija par studenta sasniegumiem pētnieciskajā darbā (publikācijām, piedalīšanos konferencēs, radošajiem sasniegumiem u.c.);
  3. 4-5 A4 formāta lapaspušu (burtu lielums „12”, fonts „Times New Roman”) garu konkursa pieteikuma darbu, brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no savu projektu un pētījumu tēmām (izmantojot iepriekš izstrādātus studiju projektus vai pētījumus) un lapas ar krāsainās izdrukas grafisko materiālu (var būt arī bezmēroga).

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2021. gada 28.oktobrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Laura Šķibuste

Tel.: 29654790

ITERA Latvija, SIA

Nozare:
Enerģētika

Noderīgas saites