JURIS KALNAVĀRNS Studiju stipendija bakalaura līmeņa studentiem

Skaits: 2 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 200 EUR mēnesī
Laika periods: 5 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 3. marts (ieskaitot)
Sadarbībā ar: JURIS KALNAVĀRNS

Pateicoties Jura Kalnavārna testamentārajam novēlējumam, nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” sadarbībā ar Jura Kalnavārna Piemiņas fondu izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu aeronautikas jomā.

1. Vispārīgie noteikumi:

• stipendiju konkursam aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (turpmāk – RTU) Būvniecības un mašīnzinību fakultātes (turpmāk – BMF) bakalaura programmu Aviācijas transports un Aeronautikas un transporta sistēmu inženierija studenti, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa ar labām sekmēm (vidējā svērtā atzīme nav zemāka par 7 ballēm), kuriem nav akadēmisko parādu.

• konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas, katra 200 EUR apmērā, laika periodam no 2024. gada marta līdz 2024. gada jūlijam, kopā 5 mēnešiem.

2. Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• dzīves apraksts (Curriculum Vitae);

• izglītības iestādes izsniegts sekmju izraksts par 2023./2024. studiju gada 1. semestri ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi;

• motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju programmas izvēle un, kas satur aprakstu par iesaisti  ārpusstudiju aktivitātēs un nākotnes plāniem pēc studiju beigām;

• citi dokumenti, kas pēc pretendenta domām var palīdzēt izvērtēt viņa iespēju pretendēt uz stipendiju.

Pretendentiem jāaugšupielādē 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Prakšu un stipendiju konkursi” pie „Jura Kalnavārna vārdā nosauktās studiju stipendijas” līdz 2024. gada 3. martam (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums