RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

STUDIJU STIPENDIJA Programmas RTU PAP inovāciju granti studentiem

Skaits: 100 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 200 - 228 EUR mēnesī
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Prakses atrašanās vieta: Rīga
Pieteikšanās termiņš: 26. oktobris (ieskaitot)

Rīgas Tehniskā universitāte (turpmāk – RTU) sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (turpmāk – RTU Attīstības fonds) izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt studentu uzņēmējspēju un inovatīvo domāšanu, veiksmīgi darbojoties vienā vai vairākās definētajās aktivitātēs un sasniedzot aktivitātē definēto rezultātu.

Stipendiju konkursam aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes studenti ar labām sekmēm (vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nav zemāka par 5 ballēm, visā iepriekšējā studiju periodā nav nenokārtotu studiju priekšmetu), kuri piedalās  “RTU inovāciju granti studentiem”  aktivitātes PAP atlases procesā.

Konkursa kārtībā kopā tiks piešķirtas 100 ikmēneša stipendijas laika periodam no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada februārim (kopā 5 mēnešiem) bakalaura un maģistra līmeņa studentiem 200 EUR apmērā un doktora līmeņa studentiem 228 EUR apmērā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē izziņa no izglītības iestādes, kurā norādīta iepriekšējā studiju semestra vidējā svērtā atzīme, kā arī apliecinājums, ka visā iepriekšējā studiju periodā nav nenokārtotu studiju priekšmetu un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa mājas lapā https://www.idejubanka.lv sadaļā „Programmas” apakšsadaļā „Stipendijas”, “RTU Inovāciju granti studentiem” izvēloties projekta “PAP aktivitātes stipendijas” līdz 2021. gada 26. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Krista Alksne 

Tel.: 22434373

Noderīgas saites