Accenture Latvijas filiāle PROJEKTU VADĪTĀJA ASISTENTS (Project Management Office Bootcamp)

Skaits: 5 prakses vietas
Apmērs: 360 EUR mēnesī (30 stundas nedēļā*)
Prakses atrašanās vieta: Rīga, Brīvības iela 214 vai attālināti
Pieteikšanās termiņš: 26. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Accenture Latvijas filiāle

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praksē piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Galvenie prakses uzdevumi:

• iepazīt projektu vadības administrāciju kā funkciju un servisu, kas tiek piedāvāts IT projektiem;
  • izprast projektu vadības administrācijas mērķus un uzdevumus projekta ietvaros;
  • praktiski apgūt projektu vadības administrācijas ikdienas uzdevumus, asistējot projektu vadītājam.

Prasības:

• stipendiju konkursā var pieteikties humanitāro, sociālo un vadības zinātņu jomu studenti, sākot no 1. kursa, kuri ir studenta statusā līdz prakses perioda beigām;
  • iepriekšēja dalība Accenture mācībās “Bootcamp”;
  • labas angļu valodas zināšanas un komunikācijas prasmes, kas ir nepieciešamas gan ikdienas saziņai ar kolēģiem, gan klientiem.

Ieguvumi:

• pieredze lielā starptautiskā uzņēmumā ar dinamisku un internacionālu darba vidi;
  • nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai pēc prakses beigām kļūtu par Accenture pastāvīgu darbinieku kā projektu vadītājs;
  • darbaudzinātāja atbalsts prakses laikā;
  • iespēja piedalīties uzņēmuma rīkotajos pasākumos, piemēram, Ziemsvētku ballē, komandas saliedēšanas pasākumos, un apmaksāta dalība dažādos sporta pasākumos.

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums