RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

ITERA Latvija, SIA BALVA Latvijas Zinātņu akadēmijas balva ievērojamiem Latvijas zinātniekiem un praktiķiem vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēs

Kam: Ievērojamiem Latvijas zinātniekiem un praktiķiem vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēs
Skaits: 2 vienreizējas balvas
Apmērs: 3000 EUR
Stipendijas veids: Balva
Pieteikšanās termiņš: 31. oktobris, 2021 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ITERA Latvija, SIA

SIA „ITERA Latvija” sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) un nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina konkursu balvu piešķiršanai ievērojamiem Latvijas zinātniekiem un praktiķiem vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēs.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 balvas, katra 3000 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) ievērojamiem Latvijas zinātniekiem un radošiem praktiķiem par izcilu veikumu vai mūža devumu vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēs, kā arī par nozīmīgu vides izstrādes sistēmu veicināšanu.

Lai izvirzītu pretendentu balvu konkursam, tā izvirzītājam jāiesniedz:

  • motivēts izvirzītāja iesniegums;
  • ziņas par pretendentu (Curriculum Vitae), norādot darba un mājas adresi, telefonu, personas kodu, e-pasta adresi;
  • izvirzītāja vai pretendenta parakstīta iesniegtā darba (darbu) anotācija latviešu valodā (darba nosaukums arī angļu valodā);
  • izvirzītais darbs (darbu kopa), ja tāds ir publicēts iespiestā veidā (ja nav iespiestā veidā, pietiek ar elektronisko versiju).

Pretendentiem vai tā izvirzītājam​ minētie dokumenti vienā eksemplārā jāiesniedz RTU Attīstības fondā, Kaļķu ielā 1, 418. kabinetā, ievietojot tos slēgtā, aizlīmētā aploksnē ar norādi „Latvijas Zinātņu akadēmijas un SIA „ITERA Latvija” gada balvu konkursam”, kā arī elektroniski (ar ieskanētām parakstu lapām)  jānosūta uz un  līdz 2021. gada 31.oktobrim (ieskaitot). 

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Laura Šķibuste

Tel.: 29654790

ITERA Latvija, SIA

Nozare:
Enerģētika

Noderīgas saites