RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Schwenk Latvija, SIA STUDIJU STIPENDIJA Augstākās izglītības iestādes audzēkņiem

Apmērs: 200 EUR mēnesī
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 19. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Schwenk Latvija, SIA

SIA “SCHWENK Latvija” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu enerģētikas, elektrotehnikas, inženiermehānikas un mehānikas  jomās.

Stipendiju konkursam aicināti pieteikties pilna laika klātienes enerģētikas, elektrotehnikas, inženiermehānikas un mehānikas jomas studenti no Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa ar labām sekmēm, kuri pirms tam pamata vai vidējo izglītību ieguvuši kādā no Brocēnu un Saldus novada skolām. 

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 200 EUR apmērā laika periodam no 2021. gada septembra līdz 2022. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem. 

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē konkursa nolikuma 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā līdz 2021. gada 19. septembrim (ieskaitot).

Pretendentiem jāiesniedz: 

  • CV (Curriculum Vitae); 
  • sekmju izraksts par pēdējo studiju semestri ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi (studentiem, sākot no 2. kursa) vai sekmju izraksts par pēdējo mācību gadu ar aprēķinātu vidējo atzīmi (1. kursa studentiem); 
  • motivācijas vēstule; 
  • citi dokumenti, kas pēc pretendenta domām var palīdzēt izvērtēt viņa iespēju pretendēt uz stipendiju.

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Lelde Loze

Tel.: 20230467

Schwenk Latvija, SIA

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki

Noderīgas saites