Vernera fon Sīmensa Izcilības stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU un LU studenti, kuri aizstāvējuši savus maģistra vai promociju darbus ne agrāk kā 2014./2015. studiju gadā kādā no jomām, kas saistīta ar Siemens darbības nozarēm, vīziju, principiem un vērtībām. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 10 vienreizējās stipendijas EUR 100 – 800 vērtībā.

Stipendiāta paldies

“Saņemtā Vernera fon Sīmensa Izcilības balva bija tāds kā punkts uz "i" pēc labi padarīta darba. Tā lika saprast, ka, ieguldot darbā, pētījumā vai jebkurā citā lietā, ko esi uzsācis, vairāk nekā tikai laiku, bet gan vēlmi, interesi un aizrautību, iespējams sasniegt vairāk un pakāpties nedaudz augstāk. Vēlos pateikt paldies stipendijas atbalstītājiem Siemens Osakeyhtio Latvijas filiālei un RTU Attīstības fondam par šo neizmirstamo iespēju - būt klāt, piedalīties un tikt novērtētai. Turklāt stipendija palīdzēja manu darbu iznest plašākā auditorijā, jo drīz pēc tam par tēmas aktualitāti, paveikto darbu un iegūto balvu runāju gan ar Neatkarīgās Rīta Avīzes žurnālisti, gan LR1 programmā "Zināmais nezināmajā" ar tās vadītāju Sandru Kropu.”

Agnese Skujevska, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2009. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 79 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Mihails Lisicins, Virgīnija Liepiņa, Laura Pastare, Zane Zelča, Dace Lauka, Maksims Gavrilovs, Dāvis Meike, Mihails Ščepanskis, Baiba Švalbe, Justs Dimants, Jānis Vinklers, Jurijs Nikolajevs, Janīna Doviborova, Oskars Ozoliņš, Elīna Pajuste, Sergejs Kozlovičs, Antons Mislēvičs, Uldis Doniņš, Oļegs Borščevskis, Olga Bogdanova, Aiga Barisa, Anda Fridrihsone, Anna Beloborodko, Elīna Kalniņa, Francesco Romagnoli, Gints Kučinskis, Gita Šakale, Jurijs Čižovs, Sergejs Olonkins,Vladimirs Kirsanovs, Aleksejs Udaļcovs, Toms Beinerts, Ilze Dimanta, Sandis Spolītis, Aleksejs Rutkovskis, Genādijs Zaļeskis, Margarita Urbaha, Ilze Dzene, Agris Kamanders, Aivis Grīslis
2016. gada stipendiāti
Oskars Bormanis, Poļina Ivanova, Agnese Skujevska, Renārs Millers, Mārtiņš Miezis, Līga Jasulaņeca, Jānis Latvels, Dmitrijs Merkulovs, Sandis Spolītis, Sergejs Spitāns