U. Cimdiņa vārdā nosauktās studiju noslēguma darbu stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes profesionālās maģistra studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbība” 2. kursa studenti, kuri izvēlas rakstīt maģistra darbu Ulda Cimdiņa vadībā. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 vienreizējas stipendijas EUR 500 vērtībā.

Stipendiāta paldies

„Vēlos pateikties izcilajam pasniedzējam Uldim Cimdiņam par šo stipendiju un izcilo pasniedzēja darbu gan lekciju kursā, gan maģistra darba izstrādē. Nepārtraukti jūtama pasniedzēja praktiskā pieredze jomā, kurā Latvijā speciālistu ir maz. Uldis Cimdiņš ir viens no retajiem cilvēkiem, ar ko iespējams diskutēt par mana darba salīdzinoši šauro tēmu - komercializācijas process metalurģijā.
Pasniedzēja izveidotā stipendija ir iedvesmojošs piemērs, ka arī cilvēks bez pārmērīgi lieliem līdzekļiem var sniegt būtisku devumu studiju procesam. Stipendija apliecina pasniedzēja patiesu ieinteresētību un rūpes par studentiem, kas šodien diemžēl ir retums. Otrkārt, šāda stipendija bija spēcīgs apstiprinājums, ka tēma, ko izvēlējos un ar ko nodarbojos arī ārpus studijām, ir aktuāla un novērtēta, dodot papildus motivāciju studijas realizēt maksimāli labi.”

Toms Beinerts, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2013. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 2 studentiem.

2014. gada stipendiāti
Toms Beinerts, Andris Mežatučs