Solomona Hillera vārdā nosauktā studiju noslēguma darbu stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Ķīmijas un Ķīmijas tehnoloģijas studiju programmu absolventi - bakalauri un maģistri, kuri 2016./2017.  studiju gada pavasara sesijā aizstāvējuši studiju noslēguma darbus organiskās ķīmijas jomā un saņēmuši RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Domes ieteikumu noslēguma darba virzīšanai stipendiju konkursam. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 5 vienreizējās stipendijas 175 EUR vērtībā noslēgumu darbu autoriem un to vadītājiem.

Stipendiāta pateicības vārdi:

“Saņemtā stipendija bija patīkams pārsteigums, jo tā bija kā maza balviņa par manu darbu, kas tika ieguldīts bakalaura darba veikšanā. Stipendija sagādāja gandarījumu, jo tas bija apliecinājums, ka mans bakalaura darbs tiek atzinīgi novērtēts. Šādas stipendijas saņemšana ir arī kā pamudinājums strādāt vēl cītīgāk, lai arī nākotnē saņemtu citas stipendijas, tāpēc vēlos teikt lielu PALDIES par atbalstu!”

Sindija Zēberga,

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2011. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 51 absolventam.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
2016. gads

Stipendiāti: Andrejs Šišuļins, Toms Upmanis, Sindija Zēberga, Zigfrīds Kapilinskis, Agnese Stikute

Darbu vadītāji: Ērika Bizdēna, Helēna Kažoka, Andrejs Pelšs, Māris Turks