SIA “whiteCryption” pētniecības darbu stipendija

Stipendiju konkursam tika aicināti pieteikties RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studenti, kuri izvēlas izstrādāt pētniecības darbu kādā no SIA "whiteCryption" piedāvātajiem tematu virzieniem. Konkursa kārtībā piešķirtas 4 vienreizējas stipendijas labāko pētniecības darbu autoriem 500 EUR apmērā.

Stipendiāta pateicības vārdi:

"Uzņēmums "whiteCryption" atbalsta un ieinteresē studentus pētīt problēmas, kas saistītas ar datoru programmatūras jomu. Viena no firmas piedāvātajām tēmām mani ieinteresēja, un atrī piedāvātais finansiālais atbalsts bija papildus stimuls manai dalībai šajā konkursā. Stipendijas apjoms ir pietiekams, lai finansiāli kompensētu pētnieciskā darba izstrādei patērēto laiku. Konkurss sniedza man iespēju izvēlēties interesantu un aktuālu bakalaura darbu tēmu. Tas nenoliedzami ir milzīgs uzņēmuma ieguldījums augstskolas mācību procesa kvalitātes uzlabošanā. Izsaku pateicību visiem fonda un "whiteCryption" darbiniekiem par brīnišķīgo attieksmi un palīdzību, kas tika un tiek sniegta studentiem mācību procesā."

Kirils Paļčikovskis,

RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā izmaksātas 4 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Kirils Paļčikovskis