SIA "Peikko Latvija" studiju noslēguma darbu stipendija

Konkursa kārtībā tika piešķirta 1 ikmēneša stipendija 360 LVL vērtībā, kopā 5 mēnešiem. Konkursam tiek aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes Būvniecības studiju programmas bakalaura līmeņa studiju absolventi, kuri aizstāvējuši studiju noslēguma darbus. Konkursa kārtībā tiek vērtēta studentu studiju noslēgumu darbu aktualitāte un kvalitāte.

Stipendiāta paldies

"Peikko stipendija deva iespēju iegūt zināšanas un pieredzi, kādu pagaidām nav iespējams iegūt Latvijā, Tomēr stipendijas lielākā vērtība ir iegūtās nākotnes karjeras un profesijas pilnveides iespējas!"

Juris Lapsiņš, RTU Būvniecības fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2011./2012. mācību gada un pagājušajā mācību gadā izmaksātas 2 stipendijas.

2012. gada stipendiāti
Juris Lapsiņš, Pēteris Galoburda

Atbalstītājs: SIA "Peikko Latvija"

Informācija