SIA "DPA" pētniecības darbu stipendija

Stipendiju konkursā var pieteikties jebkurā augstākās izglītības iestādē studējošie studenti, kuri izstrādā pētniecības darbu uzņēmuma piedāvātā tēmā. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija kā stimuls pētnieciskā darba izstrādei EUR 220 apmērā.

Stipendiāta paldies

“Liels paldies RTU Attīstības fondam un DPA par sniegto iespēju iegūt jaunas zināšanas, kā arī attīstīt jau esošās prasmes. Iegūtā pieredze ļaus drošāk virzīties tālāk pa karjeras kāpnēm un nebaidīties no izaicinājumiem. Šī pieredze man atvēra acis uz darbības virzienu, par kuru iepriekš nebiju dzirdējis, tādējādi paplašinot manus iespējamos darba ceļus.”

Gatis Gailītis

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendija izmaksāta 1. studentam.

2016. gada stipendiāti
Gatis Gailītis

Atbalstītājs: SIA "SQUALIO Cloud consulting" (iepriekš SIA "DPA")

Informācija