SIA „Baltijas Jūras Ģeoloģijas Centrs” pētnieciskā darba stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU doktora studiju reflektanti vai doktora studiju līmeņa pilna laika, nepilna laika vai neklātienes studenti, kuri studē Latvijas Republikā licenzētā un akreditētā doktora studiju programmā. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 12 mēnešiem EUR 900 vērtībā.

Stipendiāta paldies

„Esmu sācis studijas doktorantūrā, būvniecības programmā. Tieši SIA "BJĢC" stipendija ļauj nodoties darbam ģeotehnikas laboratorijā RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Civilo ēku būvniecības katedrā, Kaspara Bondara vadībā. Šobrīd testējam iekārtas, kuras ļauj noteikt galvenos grunšu fizikāli-mehāniskos parametrus, lai tālāk tos izmantotu ģeotehniskajā projektēšanā. Liels paldies RTU Attīstības fondam par administratīvo darbu un SIA "BJĢC" par finansējumu, kurš ļāvis spert nopietnus soļus grunts izpētes laboratorijas attīstībai RTU BIF, un ir pamats cerēt uz lēcienu visā grunts izpētes un ģeotehniskās projektēšānas nozarē Latvijā.”

Pēteris Šķēls, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendija izmaksāta 1 studentam.

2014. gada stipendiāti
Pēteris Šķēls

Atbalstītājs: SIA „Baltijas Jūras Ģeoloģijas Centrs”

Informācija