Latviešu nacionālās apvienības Kanādā stipendija ("Kvalitāte būvniecībā")

Stipendiju konkursam var pieteikties RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēs studējošie, veidojot komandas līdz 3 cilvēkiem sastāvā. Konkursa pirmajā kārtā tiek vērtēti pieteikuma darbi par tēmu „Pasaules pieredze un Latvijas iespējas būvniecības kvalitātes attīstības nodrošināšanai”, kurā pretendenti sniedz ieteikumus Latvijas būvniecības sistēmas uzlabošanai un pretendentu sekmes. Piecu labāko komandu dalībnieki saņem veicināšanas stipendijas EUR 50 apmērā, savukārt otrajā kārtā pēc darbu paplašinātas izstrādes un prezentēšanas klātienē par labāko atzītās komandas dalībnieki saņem stipendijas EUR 550 apmērā.

Stipendiāta paldies

“Paldies par sniegto iespēju piedalīties šajā stipendiju konkursā, kas sniedza mums iespēju tuvāk izpētīt aktuālās problēmas un izaugsmes iespējas kvalitatīvas būvniecības iespējām Latvijā. Piedaloties šajā konkursā,  ieguvām jaunas zināšanas, kā arī nostiprinājām jau esošās šajā, mums interesējošā un aktuālajā sfērā. Stipendija bija ļoti labs ieguldījums mūsu pašizaugsmē.”

Marita Antoņenko, Agnese Mālniece, Elīza Anete Kaužēna, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 15 studentiem.

2016. gada stipendiāti
Katerīna Ieva Nudiena, Elīza Anete Kaužēna, Vita Kudlāne, Valters Ķupis, Marita Antoņenko, Agnese Mālniece

Atbalstītājs: Latviešu nacionālā apvienība Kanādā

Informācija