AS „Latvijas Gāze” noslēguma darbu stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta studenti - bakalaura, maģistra un inženierdarbu autori, kuri 2016./2017. studiju gada pavasara sesijā aizstāvējuši studiju noslēguma darbus. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 6 vienreizējās stipendijas 150 EUR vērtībā.

Stipendiāta pateicības vārdi:

“Paldies RTU Attīstības fondam un AS „Latvijas Gāze” par atzinīgi novērtēto maģistra darbu. Ir patīkami, ka kāds novērtē manu jau ieguldīto darbu un sniedz atbalstu, kas motivē darboties arvien aktīvāk un sasniegt iecerēto arvien mērķtiecīgāk. Tas arī parāda, ka darbojos pareizajā virzienā, un rada papildus motivāciju. Atbalsta sniegšanu studentiem uzskatu par svarīgu uzdevumu un ieguldījumu, jo katrs uzņēmums ir atbildīgs par jaunu kvalificētu spēku ienākšanu nozarē.”

Inguna Bagatska – Vilcāne,

RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2010. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 53 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Olga Zubova, Karina Gasjule, Aleksandrs Komarovs, Aigars Neimanis, Arturs Pencis, Juris Salkazanovs, Rūta Jukšinska, Ints Tirkovskis, Roberts Vazdiķis, Karina Gasjule, Aleksandrs Komarovs, Jānis Miglāns, Aivars Broks, Egīls Dzelzītis, Normunds Krūmiņš, Aldis Greķis, Māris Krastiņš, Tatjana Rabalko, Ainārs Selickis, Aigars Neimanis, Jūlija Sokolovska, Aleksandrs Broks, Mārtiņš Melks, Mārtiņš Bērzājs, Roberts Kuplovs-Oginskis, Aivars Bāliņš, Inguna Bagatska-Vilcāne, Maksims Rubulis, Roberts Rundelis
2017. gada stipendiāti
Artūrs Staveckis, Juris Pomerancevs, Mārtiņš Bērzājs, Ainārs Selickis, Sandra Bāliņa, Mārtiņš Kaiva, Jevgēnijs Šuļga