AS „Laima” pētniecības darbu stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas, Enerģētikas un elektrotehnikas, Datorzinātnes un informāciju tehnoloģiju un Transporta un mašīnbūves fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studenti, kas izstrādā kursa vai studiju noslēguma darbus kādā no konkursā piedāvātajām tēmām. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 3 vienreizējas stipendijas EUR 1110 vērtībā.

Stipendiāta paldies

„Vēlos izteikt lielu pateicību AS „Laima” uzņēmumam par lēmumu piešķirt man stipendiju par veikto pētniecības darbu. Man ir liels prieks, ka studentiem tiek dotas iespējas attīstīt projektus konkursa ietvaros, jo tas pastiprina gan motivāciju darba izstrādei, gan atbildības sajūtu un sapratni par to, ka projektam ir jāsasniedz īpaši augsta kvalitāte. Es uzskatu, ka gan iespēja apmeklēt un apsekot uzņēmumu, gan iespēja saņemt atsauksmi par savu darbu no uzņēmumā strādājošajiem speciālistiem bija unikāla un ļoti vērtīga.  Es ceru, ka AS „Laima” uzņēmumam būs iespēja arī turpmāk sadarboties ar RTU Attīstības fondu un atbalstīt aktīvus studentus pētniecības darbu izstrādē.”

Alisa Koroļova, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 3 studentiem.

2014. gada stipendiāti
Alisa Koroļova, Ainārs Vinks, Renārs Pūce