Solomona Hillera vārdā nosauktā atbalsta stipendija

Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes bakalaura līmeņa studiju programmu “Ķīmija” un “Ķīmijas tehnoloģija” studenti; iepriekš minēto, kā arī, studiju programmas “Lietišķā ķīmija” maģistra līmeņa studenti ar teicamām sekmēm un pieredzi zinātnisko un pētniecisko darbu veikšanā, kas orientēti farmācijas problēmu risināšanā. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 10 ikmēneša stipendijas studentiem, katra 150 EUR apmērā uz vienu studiju semestri.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Vēlos izteikt lielu paldies AS "Olainfarm" un RTU Attīstības fondam par iespēju saņemt Solomona Hillera vārdā nosaukto stipendiju, jo tā man ir sniegusi ne tikai nozīmīgu finansiālu atbalstu, bet arī papildus motivāciju turpināt iesākto darbu. Uzskatu, kā šī stipendija veicina jauniešos vēlmi attīstīt savas prasmes, kā arī parāda, ka viņu veiktais darbs tiek novērtēts.”

Santa Bērziņa, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2008. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 81 studentam.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Andrejs Šišuļins, Krista Suta, Dace Cīrule, Uldis Peipiņš, Vilnis Peipiņš, Daniels Posevins, Viktors Pozņaks, Daniels Posevins, Dace Cīrule, Andrejs Šišuļins, Gerda Krastiņa, Agnese Stikute, Jekaterina Sirotkina, Marija Skvorcova, Viktors Paozņaks, Daniels Posevins, Dace Cīrule, Edgars Laķis, Andrejs Šišuļins, Viktors Pzņaks, Ginta Pizika, Jevgēņija Lugiņina, Evija Rolava, Natālija Streļņikova, Jekaterina Sirotkina, Marija Skvorcova, Agnese Stikute, Kristers Ozols, Dace Cīrule, Krista Suta, Andrejs Šišuļins, Arturs Janičevs, Toms Upmanis, Vilnis Peipiņš, Zigfrīds Kapilinskis, Santa Bērziņa, Mikus Puriņš
2017. gada stipendiāti
Rūdolfs Beļaunieks, Laura Vorslova, Klinta Krasauska, Santa Bērziņa, Dārta Zelma Skrastiņa, Krista Suta, Vilnis Peipiņš, Uldis Peipiņš, Elīna Zoltnere, Zigfrīds Kapilinskis