SIA “Severstal Distributions” izcilības stipendija RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentiem

Stipendiju konkursam aicināti pieteikties RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. līmeņa profesionālo (koledžas) studiju programmu un bakalaura līmeņa 2. un 3. kursa studenti. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 100 EUR apmērā 5 mēnešiem.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Ir ļoti patīkami sajusties novērtētam, it īpaši tad, ja esi centies un darbojies no sirds, ieguldot sevis attīstībā ļoti daudz pūles. Stipendija motivē, bet, kad tā jau ir iegūta, tas ir milzīgs atbalsts, lai varētu pilnībā koncentrēties mācībām, jo nav jāmeklē citi ienākumu avoti, kas traucētu sevi attīstīt kā inženieri. Jāatzīst gan, ka vairāk mācīties motivē nevis tā stipendija, kuru tu jau saņem, bet gan apziņa, ka, ja tev stipendijas nebūs, izdzīvot būs ļoti grūti. Vēlos pateikties SIA “Severstal Distributions”, jo bez stipendijas, es droši varu teikt, mani šī semestra rezultāti nebūtu tik labi kā tagad."

Mārtiņš Ļuļļa, RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 4 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Mārtiņš Ļuļļa, Kristaps Paļskis
2017. gada stipendiāti
Mārtiņš Ļuļļa, Igors Suharevskis