SIA “Severstal Distributions” izcilības stipendija Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem

Stipendiju konkursā var pieteikties RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10. un 11. klases skolēni. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 100 EUR apmērā 5 mēnešiem.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Liels paldies "Severstal Distributions" par piešķirto stipendiju un RTU Attīstības fondam par konkursa organizēšanu un iespēju tajā piedalīties! Šī stipendija sniedz ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī palīdz attīstīt savas prasmes un hobijus. Esmu ļoti priecīgs, ka mūsu valstī ir uzņēmumi, kuriem interesē eksakto zinātņu attīstība. Turpināšu būt tikpat motivēts un radošs, mācoties RTU Inženierzinātņu vidusskolā!”

Alens Šnepsts, RTU Inženierzinātņu vidusskola

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 6 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Artem Ubaidullaev, Alens Šņepsts, Estere Šverna
2017. gada stipendiāti
Artem Ubaidullaev, Agnis Salmiņš, Vladislavs Aščeulovs