SIA “Light Guide Optics International” stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Ķīmijas, Ķīmijas tehnoloģijas, Materiālzinātnes un Materiālu nanotehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa studenti sākot no 3. kursa, maģistranti  un doktoranti ar teicamām sekmēm un pieredzi zinātnisko un pētniecisko darbu veikšanā, kas orientēti stikla ķīmijas un tehnoloģijas optisko viļņvadu ražošanā, problēmu risināšanā. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 10 mēnešiem 115 – 170 EUR apmērā.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Liels paldies SIA “Light Guide Optics International” komandai par atbalstu studiju laikā, jūsu sniegtā stipendija ļauj veltīt vairāk laika studijām un diplomdarba izstrādei. Liels prieks par tādiem Latvijas uzņēmumiem, kas atbalsta studentus un, iespējams, savus topošos darbiniekus!”

Poļina Špeļa, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2012. gada, un šajā laikā izmaksātas 19 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Raivis Eglītis, Poļina Špeļa, Līga Grase, Uldis Peipiņš, Anzelms Zukuls, Aļona Gabrene, Mārtiņš Millers, Marija Mašonkina, Māris Zamovskis
2017. gada stipendiāti
Raivis Eglītis, Arnita Spule, Anzelms Zukuls