SIA “Light Guide Optics International” stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Ķīmijas, Ķīmijas tehnoloģijas, Materiālzinātnes un Materiālu nanotehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa studenti sākot no 3. kursa, maģistranti  un doktoranti ar teicamām sekmēm un pieredzi zinātnisko un pētniecisko darbu veikšanā, kas orientēti stikla ķīmijas un tehnoloģijas optisko viļņvadu ražošanā, problēmu risināšanā. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 10 mēnešiem 115 – 170 EUR apmērā.

Stipendiāta pateicības vārdi

''Stipendijas vienmēr ir patīkami saņemt, jo tās motivē vēl vairāk tiekties uz priekšu. Saņemot uzņēmuma ''Light Guide Optics International'' stipendiju, es varu veltīt vairāk laika zinātniskajiem darbiem. Tas ir arī finansiāls atbalsts, kas ir būtisks faktors jauniem pētījumiem.''

Oskars Leščinskis

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2012. gada, un šajā laikā izmaksāta 21 stipendija.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Raivis Eglītis, Poļina Špeļa, Līga Grase, Uldis Peipiņš, Anzelms Zukuls, Aļona Gabrene, Mārtiņš Millers, Marija Mašonkina, Māris Zamovskis, Raivis Eglītis, Arnita Spule, Anzelms Zukuls
2018. gada stipendiāti
Raivis Eglītis, Artūrs Čurakovs,Oskars Leščinskis