RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU Absolventu asociācijas stipendija

RTU Absolventu asociācijas stipendija

Stipendiju konkursam tiek aicināts pieteikties ikviens Rīgas Tehniskās universitātes students, kurš ir sniedzis nozīmīgu ieguldījumu RTU vārda popularizēšanā izglītības, zinātnes, kultūras vai sporta jomā Latvijas vai starptautiskajā mērogā un studiju procesā sasniedzis labas un teicamas sekmes. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 vienreizēja stipendija LVL 150.

Stipendiāta paldies

„Jāatzīst, ka darbīgam studentam materiālais stāvoklis reti ir ideāls. Dažādi mazie elektronikas projekti prasa personīgos līdzekļus, piemēram, multimetra, lodāmura, detaļu iegāde, tāpat arī sportošana Latvijas apstākļos personīgajā budžetā biežāk rakstāma ar mīnusa zīmi, lai arī kādus panākumus nestu līdzi. Sabiedriskā aktivitāte gluži tāpat – bonusu daudz, taču reti kurš no tiem finansiāls, tāpēc jebkuri līdzekļi studentam nāk tieši laikā – varu to apstiprināt!
Taču ne tikai finansiālais aspekts ir galvenais. Manuprāt, stipendijas svarīga īpašība ir atzinības apliecinājums. Šādas stipendijas saņemšana ir kā sitiens uz pleca: „Jā, esi uz pareizā ceļa!” Tieši šādas atzinības motivē darboties tālāk pašam un aicināt darboties arī citus. 
Šobrīd esmu praksē Mercedes-Benz, Vācijā, un, atskatoties, varu teikt, ka šīs stipendijas saņemšana bija tiešām noderīga, lai nokļūtu tur, kur esmu, lai paveiktu to, kas vēl jāpaveic!
Paldies! ”

Oskars Bormanis

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2013.gada un šajā laikā stipendija izmaksāta 1 studentam.

2013. gada stipendiāts
Oskars Bormanis

Atbalstītājs: RTU Absolventu asociācija

Informācija