Rīgas laku un krāsu rūpnīcas „Aizsardzība pret koroziju” stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU pilna laika studenti: bakalaura līmeņa studenti sākot no 3. kursa, maģistranti, kas studējuši vismaz vienu studiju semestri  un doktoranti ar pieredzi zinātnisko darbu veikšanā, kas orientēti korozijas problēmu risināšanā. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 10 mēnešiem EUR 100 – 145 vērtībā.

Stipendiāta paldies

“Vēlos izteikt vislielāko pateicību par augsti motivējošo atbalstu pēdējā bakalaura gada studiju laikā. Jau kopš skolas laikiem savu karjeru esmu vēlējies saistīt ar polimēru ķīmiju, tādēļ Rīgas laku un krāsu rūpnīcas piešķirto stipendiju uzskatu kā pagodinājumu un apliecinājumu tam, ka mācībām ziedotais laiks dzīves gaitā vienmēr pozitīvi atmaksājas. Ir patīkami turpināt studijas ar apziņu, ka pasaulē ir cilvēki, kuri atbalsta sasniegt iecerēto.”

Nauris Neibolts, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2008. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 24 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Justīne Ose, Arsēnijs Kolbins, Aleksandra Kijaņica, Guntis Japiņš,Ivans Bočkovs, Annamarija Trausa, Nataļja Jelinska, Kārlis Kalniņš, guntis Japiņš, Ksenija Ivakina, Aleksandra Kijaņica, Olga Nestore
2015. gada stipendiāti
Nauris Neibolts, Anita Zagorska, Aleksandra Jurķāne