Gustava Vanaga vārdā nosauktā studentu stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē un Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes bakalaura un maģistra programmās studējošie, kuri apgūst priekšmetus saistītus ar bioloģiski aktīvo savienojumu meklējumiem heterociklisko savienojumu rindā, pētījumiem organiskās sintēzes metodoloģijas un attīstības jomā, hipervalento joda savienojumu ķīmijā, diastereoselektīvajā sintēzē un enantioselektīvajā organokatalīzē un vismaz gadu ir strādājuši zinātnisko darbu ķīmijas vai ķīmijas tehnoloģijas jomā. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 10 mēnešiem EUR 150 vērtībā.

Stipendiāta paldies

“Pateicos par piešķirto Gustava Vanaga vārdā nosaukto stipendiju! Šī stipendija studiju procesā ir neatsverams, motivējošs līdzeklis gan jaunu zināšanu apgūšanai, gan arī jaunu praktisko iemaņu papildināšanai. Neapšaubāmi, stipendija ir arī lielisks finansiālais atbalsts, kas dod sirdsmieru un iespēju realizēt iecerēto.”

Andrejs Šišuļins. Latvijas Universitāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 5 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Sindija Briča, Anna Lielpētere, Rihards Klūga