Elzas un Arvīda Lazdupa vārdā nosauktā stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti, kuri dzimuši un auguši Dzelzavas pagastā. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 10 mēnešiem EUR 100 vērtībā. Stipendijas tiek izmaksātas, balstoties uz Arvīda Lazdupa testamentu.

Stipendiāta paldies

“Saņemot prieka ziņu, ka es esmu tā laimīgā, kas saņems Elzas un Arvīda Lazdupu vārdā nosaukto stipendiju biju uz brīdi laimīgākais cilvēks pasaulē. Šī stipendija man sniedz lielu materiālo atbalstu studiju dzīvē, kā arī tā ir liels stimuls sniegties pēc maksimāli augstākiem rezultātiem. Es esmu ļoti pagodināta, ka Elza un Arvīds Lazdupi ir nākuši no manas dzimtās puses un lepojos, ka tieši Dzelzavas pagasta bērni tiek atbalstīti studiju dzīvē. Šī stipendija bija kā apziņa, ka tieši Dzelzavas pagasta bērni spēj un var visu to paveikt, ko vien paši viņi vēlas.”

Sabīne Andersone, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2008. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 13 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Silva Pipcāne, Baiba Grīnberga, Kārlis Lupiķis, Dagnija Bērziņa