AS „Exigen Services Latvia” stipendija

Konkursam aicināti pieteikties augstākās izglītības iestādēs datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju jomā studējošie sākot no 2. kursa, kuriem ir labas un teicamas sekmes. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas 10 mēnešiem 150 EUR vērtībā kā atbalsts studijās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Vēlos teikt milzīgu paldies gan RTU Attīstības fondam, gan AS "Exigen Services Latvia" par piešķirto apbalvojumu. Stipendijas iegūšana man ir liels gods un prieks, ka centība un nemitīgais mācību darbs tiek novērtēts. Kopš brīža, kad uzzināju, ka saņemšu AS "Exigen Services Latvia" stipendiju, sapratu, ka esmu uz pareizā ceļa, lai kļūtu par ļoti labu IT speciālistu. Apbalvojums ir sniedzis materiālu atbalstu un motivējis darīt vairāk, iesaistīties zinātniskajā darbībā, nepadoties un turpināt tiekties uz augšu.  Liels prieks, ka studentiem tiek dota šāda iespēja un Latvijā ir cilvēki, kuriem rūp gan mūsu, gan valsts attīstība.”

Amanda Kļaviņa, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2012. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 37 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Raivis Ragovskis, Sandra Konavko, Emils Sjundjukovs, Pāvels Cacivkins, Alīna Vasiļevska, Alla Baranova, Vitālijs Majorovs, Ingus Terbets, Ilvars Ikarts, Roberts Darģis, Vitālijs Sumarokovs, Alīna Vasiļevska, Alla Baranova, Agate Ambule,Anna Boguševiča,Kristaps Folkmanis,Natālija Paršina, Zane Āriņa, Liene Andersone, Jevgēnijs Vihrovs, Andrejs Kostromins, Angelina Sorokina, Egils Vernavs, Raivis Ragovskis, Amanda Kļaviņa, Pēteris Pakalns, Pāvels Cacivkins, Alīna Vasiļevska, Ksenija Suvorova, Salvis Poišs, Austris Cīrulnieks
2017. gada stipendiāti
Eduards Arefjevs, Endijs Titomers, Anastasija Ņikiforova, Liene Struņķe, Elizabete Liene Šterna, Aleksejs Sergejevs