RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Amerikas latviešu apvienības stipendija

Amerikas latviešu apvienības stipendija

Konkursam tika aicināti pieteikties RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studiju programmu studenti grupās līdz trīs cilvēkiem. Konkursa kārtībā studentu komandas izstrādāja pētnieciskos darbus par Latvijas būvniecības drošību un ilgtspēju. Konkursa pirmajā kārtā tika piešķirtas stipendijas EUR 75 vērtībā 5 labāko komandu dalībniekiem un konkursa otrajā kārtā stipendijas EUR 600 vērtībā saņēma labāko 2 komandu dalībnieki.

Stipendiāta paldies

“Izsaku lielu paldies Amerikas latviešu apvienībai un RTU Attīstības fondam par to, ka pateicoties, viņu sadarbībai un ieguldījumam studentu nākotnē, tika veicināta būvniecības un arhitektūras studentu pirmā nopietnā sadarbība, kas bija ieguldījums mūsu profesionālajā izaugsmē. Izstrādājot šo pētniecisko darbu, mēs attīstījām savstarpēju sadarbību, iedziļinājāmies būvniecības kvalitātes jautājumos un nācām pie kopīgiem secinājumiem, kurus arī izdevās iemūžināt īsā un kodolīgā klipā "Būvniecības kvalitātes stūrakmeņi". Paldies ALA, RTU, un foršajiem komandas biedriem Matijam un Sabīnei!”

Toms Trigubs, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 15 studentiem. 

2014. gada stipendiāti
Edijs Girs, Matijs Babris, Zanda Krišāne, Linna Lada Boze, Rūdis Rubenis, Sabīne Strazdiņa, Kārlis Frīdenbergs, Kārlis Vītols, Ritvars Krastiņš, Augusts Gerdts, Toms Trigubs, Žanete Dijeva, Klāvs Galenieks, Andris Paškovskis, Krista Beļauniece

Atbalstītājs: Amerikas Latviešu apvienība

Informācija