RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Alfreda Raistera vārdā nosauktā stipendija

Alfreda Raistera vārdā nosauktā stipendija

Stipendiju konkursā aicināti pieteikties RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas, Būvniecības inženierzinātņu, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas, Elektronikas un telekomunikāciju, Enerģētikas un elektrotehnikas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas, kā arī Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāšu studenti, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kuri uzrādījuši labas un teicamas sekmes, un aktīvi iesaistījušies RTU projektu organizēšanā, inženierzinātņu popularizēšanā, kā arī RTU sabiedriskajā dzīvē visa 2016./2017. studiju gada garumā.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 7 ikmēneša stipendijas 150 EUR apmērā kopā 10 mēnešiem.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Liels paldies RTU Attīstības fondam par man piešķirto Alfreda Raistera vārdā nosaukto stipendiju. Pateicoties saņemtai stipendijai, man bija iespēja vairāk pievērsties zinātniski-pētnieciskajai darbībai, profesionāļu semināru apmeklēšanai un organizēšanai, pietiekami lielu laiku atstājot arī savām studijām, līdz ar to bija iespēja gan attīstīties pašai, gan arī iepazīstināt ar saviem pētījumiem citus, tādā veidā popularizējot būvniecības inženierzinātni. Bez šī atbalsta nebūtu iespējams tādā mērā pievērsties būvniecības zinātnes pētīšanai, kā tas ir šobrīd. Par to saku lielu paldies!” 

Karīna Buka-Vaivade, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 19 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Karīna Buka-Vaivade, Artūrs Brēķis, Jānis Kokins, Mārtiņš Lisovs, Nora Kezika, Jānis Kunakovs, Egīls Markus
2017. gada stipendiāti
Karīna Buka-Vaivade, Artūrs Brēķis, Jānis Kokins, Jānis Kunakovs, Nora Kezika, Arnita Spule, Dāvis Freidenfelds, Airita Erte, Luīze Eglīte, Artūrs Zaikovskis, Raivo Kalderauskis, Rūdis Rubenis

Atbalstītājs: Alfreds Raisters

Informācija