“Solvay Business Services Latvia” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes studenti, sākot no 2. kursa, kuri studē ekonomikas, uzņēmējdarbības, finanšu, informāciju tehnoloģijas, personālvadības, psiholoģijas, ķīmijas, vides un grāmatvedības jomās. Konkursa kārtībā piešķirtas 9 ikmēneša stipendijas laika periodā no 2 līdz 5 mēnešiem 370- 617 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Iespēja iziet praksi jau pēc pirmā kursa pabeigšanas ķīmijas nozarē man deva ļoti lielu pieredzi un palīdzēja izprast kādos novirzienos es vēlos tendēt savu karjeru. Praksē es guvu lielu pieredzi, jaunas prasmes, paziņas un motivāciju, lai turpinātu darboties šajā jomā. Lielu paldies es vēlos pateikt visai "Solvay Business Services Latvia" komandai, kas mani pieņēma praksē, apmācīja, radīja draudzīgu prakses vidi, izturējās toleranti, ja es kaut ko sākumā nesapratu vai neizdevās un palīdzēja pārvarēt grūtības, ko sagādāja prakses uzdevumi. Kā arī vēlos patteikties RTU Attīstības fondam, kas deva šādu iespēju lietderīgi izmantot savu vasaras brīvlaiku”

Kintija Katkovska, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 13 studentiem.

2017. gada stipendiāti
Anna Čonka, Ieva Pērkona, Jelizaveta Sevastjanova, Ieva Muižniece, Signija Samuševa, Kintija Katkovska, Valdis Gavars, Agnese Lidemane, Arta Reine
Iepriekšējo gadu stipendiāti
Anete Poriete, Anete Skrinda, Aleksis Markuss Štucers, Lāsma Dinvalde