RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

SIA „Tenax” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

SIA „Tenax” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties RTU un LLU studenti sākot no 3. kursa. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 2 mēnešiem EUR 250 vērtībā par praksi, kuras galvenie uzdevumi ir materiālu projektēšana, konstrukcijas elementu projektēšana, hermētiķu un adhezīvu ražošanas tehnoloģija, siltumizolācijas materiālu un kompozītu ražošanas tehnoloģija, materiālu testēšana, IT lietas, produktu attīstība, kvalitātes un vides vadības sistēma.

Stipendiāta paldies

“Liels paldies RTU Attīstības fondam un SIA “Tenax” par sniegto iespēju pilnveidot savas tehniskās zināšanas gan teorētiski, gan prakstiski prakses laikā. Bija liels prieks un pagodinājums būt daļai no komandas un iesaistīties jaunās “Sendvičtipa paneļu” rūpnīcas pilnveidošanā. Mans prakses galvenais uzdevums bija tehnisko rokasgrāmatu tulkošana un precizēšana, kā arī papildinformācijas iegūšana no iekārtu uzstādītājiem. Strādājot internacionālā komandā, es ieguvu jaunu un noderīgu pieredzi. Turklāt es piedalījos arī pirmajos iekārtu mezglu testos, iesaistījos kvalitātes kontrolē, kā arī tiku apmācīts primāro defektu atzīšanā. Liels prieks redzēt, ka Latvijā attīstās ražošana un uzņēmumi domā un rīkojas, lai varētu ražot augstas kvalitātes produkciju un ar to konkurēt tirgū. Vēl lielāks prieks, būt daļai no tā un sniegt savu darba un zināšanu pienesumu.”  

Kārlis Švalbe , RTU Transporta un mašīnzinību fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 6 studentiem.  

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Uļjana Sidoroviča, Sandra Sergejeva, Liene Kienkas, Aleksandrs Mirošņikovs
2015. gada stipendiāti
Kārlis Švalbe, Artūrs Ilgažs

Info par uzņēmumu.

Informācija