SIA „Telia Latvija” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties augstākās izglītības iestāžu studenti, kuri pārzina un ir ieinteresēti moderno tehnoloģiju attīstībā un jaunumos. Konkursa kārtībā tika piešķirta 1 ikmēneša stipendija 8 mēnešiem EUR 150 vērtībā par praksi, kuras galvenais uzdevums ir veidot apskatus par jaunākajām tehnoloģijām.

Stipendiāta paldies

„Es tik tiešām ļoti priecājos par šo stipendiju, kas dod iespēju rakstīt rakstus par IT nozari. Mani saista valoda un teksti, kā arī, protams, IT, kas ir mana studiju izvēle, līdz ar to ar entuziasmu pieteicos šai stipendijai, redzot, ka ir iespēja apvienot šīs lietas. SIA “Telia Latvia” prakses uzdevumi ir interesanti, un man saistoši, taču reizē tas ir liels izaicinājums, jo manas zināšanas IT jomā pielīdzināmas trejdeviņiem kalniem, kuriem pāri vēl tik kāpt un kāpt. Esmu pateicīga, ka uzņēmums deva man šo iespēju pilnveidoties un darīt ko tik man personīgi interesantu.”

Ieva Lemhena, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada un šajā laikā stipendija izmaksāta 2 studentiem.

2015. gada stipendiāti
Ieva Lemhena