SIA “SQUALIO” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam aicināti pieteikties Latvijas augstāko izglītības iestāžu uzņēmējdarbības, vadības un informācijas tehnoloģiju jomas studenti un profesionālo tehnikumu audzēkņi. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 13 ikmēneša stipendijas 3- 7 mēnešiem 400 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

"Vēlos pateikt lielu, lielu paldies uzņēmuam "SQUALIO cloud consulting" un RTU Attīstības fondam par doto iespēju būt praksē un iegūto stipendiju. Stipendija mani motivēja cītīgi darboties un iegūt iemaņas, lai kļūtu par zinošu IT speciālistu. Prakses laikā ieguvu neatņemamas zināšanas un prasmes, kas neapšaubāmi ir vajadzīgas IT speciālistam. Kā arī iepazinu darba kolektīvu un uzņēmuma atmosfēru. Vēlreiz paldies, ka man tika dota tik neaizmirstama iespēja!"

Laura Bendrāte, Latvijas Universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2013. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 79 studentiem un audzēkņiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Jānis Nulle, Rihards Zilītis, Sigita Stone, Artūrs Trubačs, Roberts Osipovs, Rūdolfs Magone, Roberts Guļāns, Francisks Jemeļjanovs, Dagnija Meiere, Jānis Mičulis, Elīna Dubra, Intis Neviero, Sintija Rudzīte
2017. gada stipendiāti
Oskars Muraška, Katrīna Kronberga, Diāna Ozoliņa, Dainis Kristaps Dille, Mihails Andžāns, Edmunds Paga, Roberts Blūms, Elīze Herte, Jeļena Gulbinska, Elizabete Liene Šterna, Andris Orbis, Liene Struņķe, Laura Bendrāte